چگونه لباس خال خالی را ست کنیم؟

نقوش و لباس خال خالی از طرح های نوستالژی و مربوط به دهه‌های قبلی میلادی محسوب می شود. این نقوش امروزه همراه با ترند‌های سال ۲۰۱۹ دوباره مد شده اند. نقوش خال خالی بار دیگر توانستند محبوبیت گذشته خود تکرار کنند. با توجه به اینکه ست کردن لباس خال خالی نیازمند دقت بیش‌تری است مطلبی برای نحوه ست کردن استایل با نقوش خال خالی را برای شما آماده کرده ایم.

 

شیوه ست کردن لباس خال خالی

اگر قصد دارید تا چیزهای خال خالی بپوشید، باید بی خیال لباسهایی با نقوش پر زرق و برق و شینیون کردن موها شوید. از این رو بهترین کار این است تا از طرح های تک رنگ و مینیمال گونه با نقش خال خال استفاده نمایید.
همچنین، می توانید پارچه خال خالی را  با آیتم های دیگری که خال خالی نیستند ترکیب کنید. یکی از بهترین گزینه ها، ترکیب لباس های خال خالی با پارچه ساده است. ست چیزهای خال خالی با سایز دایره‌های مختلف یا رنگ‌های متفاوت باعث می شود تا جذاب شوید. این فعالیت را به صورت ماهرانه انجام دهید.

اکسسوری زیبا با این لباس

اکسسوری‌هایی نقش و طرح خال خال دارند مثل روسری، هد‌بند، شال، دست‌بند و گردنبند‌های پارچه ای را استفاده کنید. لباسهای خال خالی خود را با افزودن اکسسوری‌های تک‌رنگ و ساده مثل کمربند رنگ متضاد لباس یا هم رنگ با خال‌ها ست کنید. استفاده از کفش هایی با رنگ شاد و کیف دستی باعث می شود تا استایل را جذاب کنید.

 

عکس ست لباس خال خالی

 

بهترین لباسهایی که طرح خال خالی دارد را وارد استایل خود کنید یعنی چه؟!

پاسخ این پرسش تا حد بسیار زیادی به سلیقه شما و سبکی که میپوشید بستگی دارد. یعنی همان چیزی که دراستایل شخصی خود استفاده می کنید. به عنوان نمونه اگر طرفدار سبک مینیمال می باشید، چیزهای کوچکی مثل کفش، شال یا کیف دستی را به این سبک اضافه فرمایید.

ست کردن رنگ لباس با نقوش خال خالی

یکی از محبوب ترین رنگ‌ها برای ست هایی با طرح خال خالی، ترکیب رنگ سفید و مشکی می باشد. البته زمنیه سفیدرنگ همراه با خال‌ مشکی برای فصول گرم سال مناسب است.

چیزهایی با نقوش خال خال ریز،  اندام های بدن را جمع و جور می‌کنند، این در حالتی است که خال خال درشت، سبب پرتر و حجیم نشان دادن اندام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید