کفش پاشنه بلند مناسب برای خانم ها

مناسب ترین کفش پاشنه بلند برای خانم ها

انتخاب کفش پاشنه بلند با توجه به ارتفاع، شکل و نوع و استایل پاشنه کفش بسیار دشوار خواهد بود. کفش پاشنه بلند مناسب، اندازه راحتی را در آن کفش تعیین می نماید. طبیعتا هرچه پاشنه کفش بلندتر باشد، از اندازه راحتی آن کاسته می‌گردد. کفش‌هایی که جلوی آن ها هم لژ داراست، منجر می شوند از مقدار خستگی حاصل از پاشنه بلند، کاسته شود.

کفش پاشنه بلند مناسب کدام است؟

پاشنه کفش بلوکی ( Block Heels ): کفش‌هایی با پاشنه ضخیم و به صورت کلی ضخیم‌تر از کفش‌های پاشنه بلند دیگر گفته می‌گردد. این مدل پاشنه کفش، برای استفاده روزمره، آیتم خیلی خوبی است؛ چون سطح مقطع بزرگ‌تری دارااست و وزن تن به نیکی، روی آن پخش می‌گردد. اشکال و ارتفاعات متمایز از پاشنه کفش بلوکی موجود است؛ از مربعی گرفته تا سیلندری.

پاشنه کفش گربه‌ای ( Kitten Heels ): نخستین دفعه در ده سال پنجاه میلادی برای دختران نوجوان وارد بازار شد زیرا پاشنه‌های بلند خیلی خانمانه بودند. این پاشنه کفش در حین نازکی، ارتفاع کمی دارااست. به یاد داشته باشید که پاشنه کفش گربه‌ای از مدل‌های ظریف و بلند، بسیار راحت‌تر است و گزینش خوبی برای پوشیدن روزمره است. بلندی پاشنه گربه‌ای میان ۸/۳ سانتی‌متر تا ۴/۴ سانتی‌متر است.

پاشنه کفش مخروطی ( Cone Heels ): هنگامی پاشنه مخروطی با پاشنه بلوکی ادغام شود، راحت‌ترین پاشنه کفش ممکن را خواهید داشت که می توانید هر روز بپوشید.
کفش لژدار ( Wedged Heel ): این جور کفش‌ها به جای یک پاشنه کفش جداگانه، یک لژ کامل دارا‌هستند. ولی احتمال دارد این دسته کفش‌ها یه خرده بزرگ به نظر برسند، پس خوبتر است آنان را با ماکسی‌ بلند و پیراهن‌هایی با دامن گشاد و آزاد بپوشید.

 

کفش پاشنه بلند مخروطی شکل

 

راهنمای ارتفاع پاشنه کفش

پاشنه کفش سه سانتی‌متری: در حالتی که تمام روز روی پاهایتان ایستاده‌اید و کار زیادی دارید، سراغ پاشنه کفشی با این ارتفاع بروید.

پاشنه کفش پنج سانتی‌متر: کفش هایی با پاشنه پنج سانتی‌متری به حدی راحت و خوب هستند که می توان آن ها را در مکان های رسمی یا مجالس و میهمانی ها بپوشید.

 

 

کفش پاشنه بلند لژدار

پاشنه کفش هفت سانتی‎‌متری: پاشنه کفشی که‌این بلندی را داراست، به طور کامل مناسب میهمانی‌هاست. یک یا این که دو روز گذشته از این‌که این کفش‌ها را مستقیما برای میهمانی بپوشید، راه رفتن با آنان را مقداری تمرین نمائید تا به آن عادت نمائید و در گیر مشکل نشوید. در صورت بروز مشکل با این نوع کفش های پاشنه بلند می توانید سراغ کفش های لژدر بروید که همین بلندی را داشته باشند.

پاشنه کفش ده سانتی‌متری: همت فرمایید تا حد امکان از کفش‌هایی با این بلندی پاشنه، خودداری کنید، چون برای ستون فقرات، زیان آور می باشند و سبب ساز آسیب جدی می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید