چه گونه لباس بپوشیم که لاغر تر به نظر برسیم؟

چه گونه لباس بپوشیم که لاغر تر به نظر برسیم؟

برای اینکه لاغر به نظر برسید و می توانید به راحتی با صحیح پوشیدن لباس این کار را انجام بدهید هنگامی که با لباس پوشیدن لاغرتر به نظر برسید خوش پوش تر می‌شوید . به‌دنبال با راهکارهایی آشنا می شوید که می توانید به راحتی لاغرتر و بلندتر به نظر برسید .

لباس های مشکی و تیره بپوشید :

 

لباس های روشن بسیار زیبا میباشند اما شما را چاق تر نشان می‌دهد . بنابراین پوشیدن لباس های تیره شما را لاغرتر نشان می‌دهد . خوبتر است از لباس های تک رنگ استفاده نمائید لباس های چند رنگ شما را چاق تر نشان میدهد .

 

 

 

لباس های یقه هفت :

 

برای اینکه لاغرتر به نظر برسید از پوشیدن لباس های یقه گرد بپرهیزید و لباس های یقه هفت بپوشید . این نوع باعث کشده شدن گردن شما می شود .

 

 

 

کفش پاشنه بلند بپوشید :

 

برای این‌که لاغرتر به نظر برسید کفش پاشنه بلند بپوشید , کفش پاشنه بلند سبب بلندتر شدن قد شما می شود که‌این سبب لاغرتر شدنتان می شود .

 

 

 

چه‌گونه لباس بپوشیم تا لاغر دیده شویم؟ , چه لباسی بپوشیم تا لاغر به نظر برسیم

 

 

 

 

گن بپوشید :

 

با پوشیدن گن باعث می توانید چربی ها و پوست های شل بدن را جمع نمایید و یکی دو سایز لاغرتر به نظر برسید .

 

 

 

شلوار جین بلند :

 

شلوارهایی با قد بلند و رنگ تیره یا مشکی و کششی را بپوشید تا لاغرتر و بلندتر به نظر برسید . شلوارجین های قد 90 باعث کوتاهتر دیده شدن شما میشوند .

 

 

 

پوشیدن لباس زیر مناسب :

 

برای اینکه لاغرتر به لحاظ برسید سوتین هایی انتخاب نمایید که سایز شما باشند و سینه های شما از اطراف آن بیرون نزند . زیرا با این روش شما چاق تر به لحاظ می رسید .

 

 

 

استفاده از لوازم جانبی :

 

زیورآلاتی انتخاب فرمایید که هماهنگ با لباس تان می باشند . زیورآلات توجه دیگران را به خود جلب می کند و سبب می‌شوند که از دید آن ها لاغرتر به نظر برسید . گردنبندهای بلند به سادگی ظاهر را قد بلند و لاغر نشان می‌دهد . زیورآلات بزرگ , مانند دستبندهای بزرگ و براق توجه ها را به خود جلب می کنند و سبب می گردند بدنتان نیز کوچکتر به نظر برسد .

 

 

 

در‌صورتی‌که سر کوچکی دارید از گوشواره و عینک و یا تل های جذاب استفاده فرمایید چون توجه دیگران به آن ها جلب می شود و شما کوچکتر به نظر می رسید .

 

 

 

از کمربند برای لباس هاییتان استفاده نمایید اگر کمر باریک دارید کمربندهای تیره و پهن و یا این که براق به کارگیری نمائید .

 

 

برای مانکن به نظر رسیدن به چه شکل لباس بپوشم؟

 

از لباس های راه راه استفاده نمایید :

 

از جامه های راه راه های افقی , چه بزرگ و چه کوچک , برای هر کاری خودداری کنید . اگر میخواهید باریک تر و بلندتر به نظر برسید , لباس های چاپی عمودی با راه راه های تیره بپوشید .

 

 

 

ست کردن لباس های مناسب :

 

پوشیدن ست های متناسب از ترفندهای تجارت است . این ست ها باعث لاغر به نظر رسیدن شما می شود . مخصوصاً رنگ هایی مانند سیاه , آبی , خاکستری یا هر رنگ تیره ای .

 

 

اگر به روش مناسبی بایستید شما لاغرتر و باریک تر به نظر می رسید .

 

 

 

چه لباسی بپوشیم که لاغر به حیث برسیم , چه مانتویی بپوشیم تا لاغر به لحاظ برسیم

 

لباس

 

پوشیدن بلوز و شلوار :

 

قرار دادن بلوز در شلوار باعث لاغرتر شدن خط کمر و بلندتر دیده شدن پاها می شود .

 

 

 

جامه هایی به تن کنید که سایز شما باشند تا سبب لاغرتر به نظر رسیدن شما شود . اگر لباسی گشاد و یا کوچک به تن کنید شمارا چاق تر نشان میدهد .

 

پوشیدن دامن های مدادی :

 

اگر یک لباس شیک وجود دارد که میتواند روی تن شما خوب بخوابد و شما را لاغرتر نشان دهد , دامن مدادی است . شما فقط باید آن را با یک پیراهن مناسب ( نه خیلی تنگ و نه گشاد ) یا این که یک نوعی پارچه ابریشمی جفت کنید و یک گردنبند زیبا آویزان نمائید .

 

 

چه مانتویی بپوشیم تا لاغر به نظر برسیم :

 

مانتوهایی انتخاب کنید که تک رنگ باشند و رنگ تیره مخصوصا مشکی داشته باشند . مانتوهایی که سایز بدنتان باشد اگر مانتوهای گشاد یا تنگ بپوشید شما را چاق تر نشان میدهد .

 

 

 

هنگام پوشیدن مانتو شال یا روسری تان را بدور گردنتان یا بالا نپیچانید آن را به پایین آویزان نمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید