موس مو

چه‌گونه از موس مو استفاده کنیم؟

چه‌گونه از موس مو استفاده کنیم؟

موس مو , یک محصول حجم دهنده و برّاق کننده مو است . موس مو نسبت به دیگر محصول ها مو از جمله ژل یا روغن دارنده فواید بیشتری می‌باشد .
این محصول شباهت زيادی به ژل مو دارد با این تفاوت که قدرت موس از ژل پائین تر است و به صورت لایه ای نازک روی مو قرار میگیرد و به همین جهت افراد زمان به کارگیری از آن احساس بهتری دارا‌هستند و هیچ وقت منجر خشکی مو نمی‌شود از طرفی مواد تشکیل دهنده آنها فراوان به نیز نزدیک است با این اختلاف که موس به صورت فشرده در درون قوطی جای دارد و به صورت کف از آن بیرون می شود .

 

روش استفاده از موس مو

در آغاز موهایتان را برای از در بین بردن چربی ها به خوبی بشویید . موی های شما می بایست مرطوب باشد اما بطوری که خیر از آن آب بچکد و نه خشک باشد . گیسو های خویش را از بالای گوش تا گوش را برای عمل کردن خوبتر و راحت تر از موی های پایینی جدا نمایید . در ضمن این کار باعث می شود تمام مو ها فر شوند .

به گیسو های خویش موس بزنید دقت داشته باشید استفاده از ژل گیسو های شمارا محکم می نماید . در این مرحله با استعمال از سشوار در دمای کم با صبر و حوصله , اولیه موهایتان را موقعیت دهید و سپس خشک نمائید . برای تثبیت بهتر موی ها می‌توانید از تافت مو استفاده فرمائید .

 

پیشنهاد هایی برای استفاده از موس مو

اینکار کوتیکول های گیسو را خوابانده انتها درخشندگی گیسو نتیجه ها میشود . راه ديگر این‌که برای حالت دهی و قوام بیشتر پیش از استفاده از خوب حرکت دهید .

قوطی را سر و ته نموده , قدری از موس را در کف دست خود اسپری نموده , آن‌گاه به مو های کم آب یا این که مرطوب بزنید . برای افزایش پوشش از گرمای سشوار استفاده فرمائید .

 

چرا از موس مو به کارگیری کنیم؟

– زیباتر شدن شرایط موجدار موها

– ارتقا حجم موها

– سبک بودن موها

– از دربین بردن حالت وز مو

– مراقبت از مو

ر

طریق استفاده  برای موهای فر

مسلما شما دوست دارید فر موهای تان را كاملا كنترل كنید , علی الخصوص وقتی كه رطوبت یا این که گرمای هوا بر كوتیكول های موی تأثير میگذارند و موها وز و پف كرده می‌شوند . خودتان خوب تر میدانید هیچ چیز بدتر از موهای وز كرده نیست چون نه فقط موها حالتی ندارند بلكه ممکن است بتوان گفت زیبایی چهره را هم كاهش می دهند .

راه دیگر اینکه برای موقعیت دهی و قوام بیشتر قبلی از مصرف عالی جنبش دهید . قوطی را سر و ته کرده , قدری از موس رادر کف دست خود اسپری نموده , آنگاه به موهای کم آب یا این که مرطوب بزنید . برای ارتقاء پوشش از گرمای سشوار استفاده نمایید .

همچنین موهای فر , بیشتر مستعد خشك شدن و اسیب پذیرتر شدن می باشند , به همین بهانه است كه موهای فر به قابل انعطاف كننده و موقعیت دهنده قوی تری احتیاج دارند تا بتوانند نرمي خود را مراقبت كنند و كمتر در گیر وز شوند . اگر شما جز آن جور افرادی میباشید که وقت سشوار کشیدن و یا به کار گیری از بیگودی را ندارند , به یکباره گرمابه رفته و می‌خواهند که سریعتر موهای خویش را آرایش نمایند , پیشنهاد ما برای این شما استعمال از موس می‌باشد .

 

طرز استفاده  برای موهای صاف

یک مقدار کمی از موس مو را روی کف دست هایتان بریزید , خوب تر است در اول عمل اندازه آن کم باشد در صورت احتیاج به آن بیش تر میکنید درصورتی که مقدار موس مضاعف باشد منجر کدر شدن رنگ مو هایتان می شود . فراموش نکنید مقدار بسته به حجم موهای شما دارااست برای حجم میانگین اندازه یک تخم مرغ کافی هست .

موس را فی مابین دو کف دستتان تقسیم و پخش کنیدو آن‌گاه کف دستانتان را در میان مو ها قرار داده و در جهت جلو درسمت عقب آنان‌را تکان دهید . موس را بدرستی در سرتان ماساژ دهید ریشه های مویتان را فراموش نکنید , برای انجام این عمل علاوه بر انگشتانتان می‌توانید از یک شانه که دارنده دندانه های درشت میباشد استفاده نمائید .

دیدگاهتان را بنویسید