مدل ناخن

انواع مدل ناخن و استراتژی های انتخابی آن

انواع مدل ناخن و استراتژی های انتخابی آن

در حالی که زدن یک رنگ لاک زیبا , زیبایی خاصی را به مدل ناخن های شما اضافه می نماید , البته ما به شما می گوییم که شکل ناخن ها نیز مهم است . صورت ناخن شما پایه ای برای تولید انگشتهای زیبا به حساب می‌آید . علاوه بر انتخاب رنگ یا طرح شما , صورت مناسب ناخن هم می تواند دست شما جذاب تر و زیباتر جلوه دهد .

تعیین بهترین شکل ناخن برای انگشتان دست شما یک کار مهم است که نباید از آن غافل گردید .

 

شکل ناخن :

هنگام تعیین شکل ناخن , واجب است با گزینه های متعدد موجود آشنا باشید . اگر چه تعداد زیادی مدل موجود میباشد ولی , پنج مدل کلیدی وجود دارد که بایستی بدانید . مربع , گرد , بیضی , بادامی و بالرین اشکال اساسی می‌باشند . برای تعیین دقیق این‌که کدام سبک برای شما مناسب تر است , بایستی به فرم انگشت , عرض بستر ناخن و طول ناخن دقت فرمائید .

1 . ناخن های بادام شکل

ناخن های بادام صورت دارای طرف های باریک می‌باشند که نسبت به پایان باریکتر می‌شوند و یک نوک گرد دارد . اگر‌چه این شکل شیک روی ناخن های کوتاه فعالیت نمی‌کند , البته در ناخنهای بلند قشنگ به نظر می‌رسد . این نوع ناخن به لطف صورت کشیده , به صورت ارگانیک برای های ناخن بلند و باریک مناسب است . ناخن های بادام صورت همچنین برای لاغر نشان دادن انگشتان پهن ایده آل می باشند .

 

2 . مدل ناخن گرد

در حالتی‌که می خواهید انگشتان بلندتر به حیث رسد اما دوست دارید ناخن های خویش را کوتاه نگه دارید , بهتر است به تعیین ناخنهای کرد فکر کنید . ناخن هایی با شکل گرد و دارنده طول کوتاه با لبه طبیعی خمیده میباشند , برای کشیده جلوه دادن انگشتان کوتاه و پهن مناسب می باشند . در‌حالتی که بستر ناخن باریکی دارید , یک شکل گرد را هم امتحان فرمائید . مدل ناخن گرد ایده آل برای خانمهایی است که وقت کافی برای تالار ندارند , نگهداری ناخن های گرد به راحتی در خانه امکان پذیر است .

مدل ناخن

 

3 . مدل ناخن مربعی

مثل شکل های گرد , سبک های مربعی نیز برای ناخن های کوتاه تر مطلوب می‌باشند . این صورت با ویژگی های کناره های صاف و یک مربع شکل ظاهری شسته و رفته و شیک دارد . ناخن های مربع شکل برای افرادی که انگشتان بلند و باریک دارند , مطلوب است .

مدل ناخن

 

4 .  مدل ناخن های بالرین یا تابوتی

یکی بهترین شکل ها برای دوستداران ناخن های بلند و کسانی که بستر ناخن باریک دارند , صورت بالرین است . این سبک ناخن به دلیل شباهت به تابوت و کفش باله نامگذاری شده‌است . صورت ظاهری آن بلند و نازک است . همچنین به طور چشمگیری در انتها به شکل مربع می شود . در حالی که طراحی پیشرفته و زیبایش اکثری از خانم ها را به خود جلب می نماید , اما خانم ها صرفا در صورت بلند بودن و محکم بودن ناخن هایشان باید آن را امتحان نمایند . ناخن های کوتاه و شکننده ممکن است مناسب این گونه نباشند .

 

5 . ناخن های بیضی شکل

ناخن های بیضی شکل برای هر دو بستر باریک و پهن ایده آل هستند و این نوع باعث می شود که انگشتان بلندتر دیده شود . برای آنکه مدل بیضی ناخن تان عالی در بیاید , اول دو ضلع ناخن را صاف و موازی فرمائید . سپس به تدریج به آن زاویه بدهید .

مدل ناخن

دیدگاهتان را بنویسید