مدلینگ صورت

به چه شکل میتوان برای مدلینگ صورت اقدام کرد؟

به چه شکل میتوان برای مدلینگ صورت اقدام کرد؟

 

مدلینگ صورت را میتوان قسمتی از فرایند امروزی شدن دانست برای اینکه باتوجه به سرعت ترقی فضای مجازی و پلت فرم هایی مانند اینستاگرام , همگی و همه دوست دارند در زیباترین حالت خویش بنظر بیایند که چه بسا این زیبایی , راه موفقیت را گشوده نماید .

مثلث طلایی صورت شامل چانه , بینی و گونه ها هست . همچنین از عوامل اساسی پروفیل صورت میتوان به شکل , اندازه اسکلت و بافت نرم اشاره نمود .

تقارن در پیشانی , بینی , دسته ها و چانه منجر زیبایی در صورت فرد می شود . برای کمک به قرینه سازی و تولید تعادل در صورت عمل زاویه دار کردن فک و صورت انجام می شود .

مدلینگ صورت را میتوان قسمتی از فرایند امروزی شدن دانست برای اینکه باتوجه به سرعت ترقی فضای مجازی و پلت فرم هایی مانند اینستاگرام , همگی و همه دوست دارند در زیباترین حالت خویش بنظر بیایند که چه بسا این زیبایی , راه موفقیت را گشوده نماید .

جالب است بدانید با استفاده از اثاثیه آرایشی , میتوان به صورت زاویه بخشید اما این فقط برای یک شب امکان دارد و بعد , در صورت پاک شدن , از بین خواهند رفت . طبیعتا متقاضی ها دنبال یک راه دائمی میباشند .

مدلینگ صورت

مدلینگ , مدلینگ صورت , مدلینگ صورت چه است

روش های مدلینگ صورت و زاویه سازی صورت

– بوتاکس

– تزریق ژل

– تزریق چربی

– پروتز

– لیفت با نخ

زاویه سازی صورت با چربی

برای اصلاح چانه کوچک و عقب بردن فک و مدلینگ صورت بدون احتیاج به جراحی و پروتز میتوان از تزریق چربی استفاده کرد . فرم دهی صورت سبب ساز بهبود در ظاهر و وتعادل در چهره میشود .

در طی اول جلسه , پزشک متخصص شکل , کیفیت پوست , حجم چربی و ساختار استخوانی ذیل صورت را معاینه می نماید تا بهترین نتیجه زاویه سازی صورت با چربی نتیجه ها شود .

 

مدلینگ صورت

زاویه سازی صورت با نخ

با لیفت صورت به وسیله نخ به سهولت میتوان صورت او شکل را در فرد ایجاد کرد . در روش زاویه سازی صورت با نخ , نخ ها به درون گونه ها و چانه تزریق می شود تا اثر محکم کنندگی و لیفت تولید شده و در نتیجه چانه ای نوک تیز و خوش فرم به همراه فکی کاملاً پر رنگ در صورت فرد ساخت شود .

زاویه سازی صورت با فیلر و مدلینگ صورت

در روش فرم دهی و زاویه سازی صورت با فیلر میتوان انواع فرو رفته را پر کرد و شکل و فرم جذابی به صورت فرد بخشید .

 

زاویه دار کردن فک با بوتاکس

برای اماده سازی جهت زاویه دار کردن فک , پزشک در ابتدا آناتومی صورت شما‌را بررسی نموده و ارتباط آن با برجستگی , شکل و مقدار ی فک را معلوم می نماید .

جهت انجام معالجه , دکتر از بوتاکس برای کاهش میزان ی ماهیچه‌ها بزرگ فک به کارگیری می نماید . با تزریق این دارو به عضلات در چندین ناحیه , ساختار بزرگ زنخدان بطور موقت کوچک می شود و خط فکی زنانه تر و ظریف تر نتایج می شود . این‌راه پر سرعت و بدون درد بوده و نیازی به بی هوشی یا زمان ی بهبودی ندارد .

شما می‌توانید فورا عمل های روزانه ی خود را از رمز بگیرید . همینطور می توانید توقع داشته باشید که نتیجه ها آن تا حداقل سه ماه دوام داشته باشد که بعد برای حفظ ظواهر زیبا و زنانه ی خویش احتیاج به تکرار این روش دارید .

 

زاویه دار کردن صورت مربعی با بوتاکس

در هر طرف زاویه فک شما , عضله ی بزرگی به اسم مسیتر ( masseter ) موجود است که بعنوان عضله ی جونده ( منحصربه‌فرد جویدن ) خدمت می نماید . دو تیم ماهیچه ها ديگر به اسم های تمپورال ( temporalis ) و پتریگوید ( pterygoid ) نیز وجود دارند که همین کارکرد را دارند .

ممکن است ماهیچه‌ها مسیتر به جهت جویدن بیش از حد و یا این که دندان قروچه کردن در شب ها , رشد نمایند و منجر شوند که فک به صورت مربعی صورت بنظر آید ; صحیح مانند تن ساز هایی که روی بخش خاصی از بدن خود عمل می نمایند تا آنرا رویش دهند . شل کردن عضلات با تزریق بوتاکس , یک شیوه مؤثر برای کوچک و جمع و جور کردن خط فک است . کوچک شدن خط فک , ظاهر مربعی شکل فک را بهبود می‌بخشد .

کاندیدای مناسب برای زاویه سازی فک

هر کسی که در هر سنی به‌دنبال بهبود شکل صورت خود باشد و در شرایط سلامتی خوبی باشد می تواند برای راه‌های بهبود شکل صورت ازجمله جراحی زیبایی فک , بعنوان یک مورد مناسب در لحاظ گرفته شود .

 

امادگی برای مدلینگ صورت

– انجام آزمایشات خون و معاینه و بررسی بوسیله پزشک

– تا 2 یا این که 3 هفته پیش از جراحی از استعمال دخانیات و نوشیدنی های الکلی پرهیز نمائید .

– از استفاده داروهای گیاهی و آسپرین و دارو های ضد التهابی خاص دوری کنید .

– جلوگیری از استفاده برخی دارو های یگانه یا تهیه دارو های در اکنون استفاده برای انجام عمل زیبایی چانه

دیدگاهتان را بنویسید