همه چیز در مورد اسپری رنگ مو

بهترین راه برای افرادی که علاقه متعددی به تنوع رنگ موهایشان داردند , استفاده از اسپری رنگ مو  موقت است . خوبی اسپری رنگ موهای موقت در این است که نیازی به نگهداری های خاصی ندارند و برای موها آسیبی به دنبال ندارند .
رنگ کردن موها کاری است که زمان می‌برد و رنگ مو ها تا زمان زیادی روی مو میماند , خانم ها برای رنگ موی جدید می بایست دوباره موهای خود را رنگ نمایند . از یک طرف رنگ کردن موها باعث آسیب دیدن موها می شود . موهای رنگ شده نیاز به مراقبت متعددی دارند .

شرکت ها مختلف تولید کننده لوازم آرایشی و رنگ موی , رنگ موهای موقت را در مدل های زیرا  , ماژیک رنگ موی و گچ رنگ مو , ایجاد و روانه بازار نموده اند . شایسته ترین فعالیت برای کسانی که عشق به تنوع رنگ موی دارند , به کارگیری از اسپری است یا این که همان رنگ موقت . حسن استفاده از اسپری رنگی این است که نیاز به مراقبت خاص نداشته و به موها آسیبی نمی رسانند .

اسپری رنگ مو

حسن استفاده از اسپری رنگی این است که نیاز به مراقبت خاص نداشته و به موها آسیبی نمی رسانند

اسپری مو

اسپری رنگ مو موقت

این رنگ موی به صورت اسپری بوده و برای استفاده از آن می توان فقط آن را روی قسمت مورد نظر مو فشار داده و موها را رنگ کرد . در استفاده از این اسپری های رنگ موی فقط کافیست موها تمیز و خشک باشند . چون در صورت خیسی یا نم دار بودن موها اسپری , موها را به درستی رنگ نمی‌کند . به علاوه برای روشن تر کردن موها خوبتر است ابتدا از اسپری رنگ سپید روی موها زده و آن‌گاه رنگ مو مورد نظر را اسپری کرد .

اسپری رنگی در اصل رنگ طبیعی را روشن‌ تر و براق ‌تر می‌نماید , تندی موهای سفید یا این که زرد را کاهش می دهند و یا این که اسپری رنگی , موهای راه راه و مش شده را یک پارچه و یکنواخت می کند . این دسته از اسپری‌ها تغییر شدیدی در رنگ مو تولید نکرده و به سادگی و با یک بار شستشو پاک می گردند , از همین جهت اسپری رنگی برای امتحان کردن هم رنگ مو مناسب می‌باشند .

رنگ موی موقت رقیق‌ حاوی اسید ضعیفی هم میباشد که سبب افزایش قدرت جذب رنگ‌ توسط مو میشود . برخی از محصولات امکان دارد علاوه بر رنگ ‌های یاد شده یا این که همان رنگهای مجاز , دربردارنده رنگ‌ های ترکیبی دیگر هم داشته باشند که در برچسب بسته‌ بندی این تولید ها , نکاتی برای رعایت احتیاط و همچنین آموزش انجام پاچ تست مقدماتی موجود هست . اسپری رنگی موی علاوه بر رنگ , برای مدل دادن ساختار مو نیز به کاربرد دارد .

بعضی جهت تولید رنگ‌ های فانتزی مو , قرمز , آبی , طلایی ‌‌نقره‌ای , صورتی و سایر رنگ‌ های غیرمعمول به فعالیت گرفته می شوند . در رنگ ‌های موقت , مواد رنگی مانند یک پوشش رنگی روی مو می نشیند و به داخل ساختار مو رخنه نکرده و یا درحد بسیار ضعیف نفوذ می‌نمایند .

اسپری رنگ گیسو

اسپری رنگی گیسو اصولا رنگ ارگانیک گیسو را روشن‌ خیس و براق ‌تر می‌نماید

معایب اسپری رنگ گیسو

اسپری رنگی مو غلیظ امکان دارد به بالش یا این که لباس مالیده گردند . عرق کردن هم موجب رنگ دادن موی به پوست می‌ شود . رنگ‌ موقت تا حدی نسبت به آب مقاوم است , ولی به راحتی با یک توشه شستن پاک میشوند برای ارتقا ماندگاری رنگ بر روی موها می توان از اسپری نگهدارنده نیز استفاده کرد . به خاطر بسپارید هنگام اسپری به پوست اسپری نکنید که هم غیر طبیعی تردیده شده و هم سبب ساز میشود پوست سر برق بزند .

    Not Tags

دیدگاهتان را بنویسید