رنگ طلایی را چه‌طور با آرایش خود ست کنیم؟

با رنگ طلایی چه‌طور آرایش خویش را ست کنیم؟

رنگ طلایی رنگی است که بیشتر رنگها را تکمیل می نماید , ولی می بایست مقداری مراقب باشید چون همین فرمان قادر است شمارا مثل توپ دیسکو جلوه دهد . برای آرایش صورت شما با جامه طلایی , می بایست به دنبال پوست صاف باشید . داشتن پوستی صاف و یکنواخت بدون توجه به لباسی که می‌پوشید بهترین است بنابراین , پنهان کردن نقص باید هدف باشد . از این رو پوست صاف و یکنواخت ضروری است , که ما آن را در مرحله اولیه قرار داده ایم .

رنگ طلایی

قدم 1 ست کردن با رنگ طلایی :

گذشته از این‌که آرایش خویش را شروع نمائید , یک بیس صاف و مرطوب بزنید : با تمیز کردن و مرطوب کردن کامل صورت خویش شروع نمایید . برای یک پایه درخشان , یک پرایمر مطلوب را برای پوشاندن خطوط ریز و منافذ بزرگ بکار ببرید .

 

قدم 2 ست کردن با رنگ طلایی :

گام دوم این است که رنگ پوست خویش را تنظیم نمائید . ما به شما پیشنهاد می‌کنیم به جای انتخاب فونداسیون تیره به دنبال ساخت یک فونداسیون طبیعی یا این که یک پایه روشن باشید . از یک برس خوب مسطح استفاده کرده و فونداسیون را به طور کامل روی پوست پخش نمایید .

قدم 3 :

بعد از آن , برای پوشاندن لکه های پوست , از یک کانسیلر مناسب استفاده فرمایید . بسته به نوع پوست خود از کانسیلر مناسب استفاده فرمایید . برای حلقه های تیره زیر چشم از کانسیلر 2 تا 3 سایه سبک تر استفاده فرمایید . از این گذشته , باید قسمتهای تیره پنهان شوند تا جوان تر و روشن تر به نظر برسید .

قدم 4 :

برای ایجاد یک درخشش زیبا روی صورت خود میتوانید از یک رژگونه سرخ هلویی برای برجسته کردن گونه های خود استفاده نمائید .

 

قدم 5 :

در صورت داشتن چهره با رنگ ​​پوست متوسط , سایه طلایی کم رنگی روی چشم ها بمالید . در صورت داشتن پوست روشن , سایه رنگی شامپاینی را امتحان فرمایید . سپس با استفاده از خط چشم , خط چشم دنباله دار را بکشید . کمی طولانی بهتر به نظر می‌رسد .

قدم 6 :

با زدن یک ریمل خوب و باکیفیت مژه هایتان را بلندتر و پرپشت تر نمائید .

قدم 7 :

برای لبهای خود از رنگهای هلویی , صورتی , صورتی روشن , قرمز‌رنگ , نارنجی رنگ پررنگ یا رنگ پوست استفاده نمائید .

 

رنگ مو مناسب با لباس طلایی :

به خاطر روشن بودن رنگ لباستان به شما پیشنهاد می‌کنیم که موهای خود را قهوه ای یا مشکی و یا این که روی موهای تیره هایلایت انجام دهید با انتخاب این رنگ ها برای موهایتان جذابیت بیشتری پیدا می کنید . البته این اصول صد در صدی نیست و گاهی افراد دوست دارند موهایی بلوند و روشن داشته باشند که این رنگ ها هم برای مو جذاب هست و جلوه خاصی به افراد می‌دهد و می توانید این رنگ موها را با لباس طلایی داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید