رنگ مو عروس و مدل های آن

رنگ مو عروس و مدل های آن

انتخاب مطلوب رنگ مو عروس اهمیت زيادي دارد و بخشی از یک کدام از فاکتورهای مؤثر در زیبایی عروس به شمار می‌رود برای اینکه چنانچه بدرستی انتخاب نشود احتمال دارد عروس را خسته , رنگ پریده و یا این که حتی بیش از سنش نشان دهد .

انتخاب درست و مناسب رنگ مو عروس نه صرفا باعث زیبایی بیشتر او در شب عروسی اش می شود بلکه باعث می شود بعداز گذشت چند سال البوم عکس خویش را ورق بزند و از دیدن آن لذت ببرد .

زمان رنگ کردن مو قبل از عروسی

بسياري از افراد در روز عروسی خود یا یک روز پیش از آن موهای خویش را رنگ می نمایند . این عمل درست نیست و سفارش ما این است که حداقل یک هفته پیش از تاریخ عروسی خویش موهای خویش را رنگ فرمائید چرا‌که رنگ مو جلوه خود را بعد از گذشت چند ماه و چند بار شستشو نشان می‌دهد و طبیعی تر هم جلوه می نماید . در نتیجه چنانچه یک یا دو هفته پیش از تاریخ عروسی موهای خود را رنگ کنید و تلاش نمائید مراقبت های لازم را انجام دهید نتیجه بهترین از رنگ کردن موی خود بگیرید .

در صورتی‌که نمی‌خواهید رنگ مویتان یک دست باشد

در حالتی که شما هم جزو آن گروه از خانم هایی میباشید که دوست دارید متفاوت و جذاب در روز عروسی خود جلوه فرمائید و از رنگ شدن یک دست مو لذت نمی برید و به دنبال تنوع هستید می‌توانید از روش آمبره بعنوان بهترین هایلایت برای روز عروسی استفاده نمایید . بعنوان یک عروس به جرأت میتوان مدل بالیاژ و آمبره را بعنوان یک مدل خاص و زیبا امتحان فرمائید و از آن لذت ببرید . شما میتوانید از رنگ های مختلفی مثل بلوند , شرابی و خرمایی برای هایلایت خود استفاده نمایید .

به تناژ رنگ پوست تان توجه نمائید .

گرمی و سردی تناژ رنگ پوست روی انتخاب هایی مانند رنگ مو تاثیرگذار است . بهتر است قبل از تعیین رنگ مو مورد نظرتان برای عروسی با استفاده از طریق های سردی و گرمی تناژ رنگ چهره نوع پوست خویش را تشخیص دهید بعد از آن انتخاب نهایی را انجام دهید .

محافظت های بعد از رنگ مو

پس از انجام رنگ مو تا حداکثر چهار روز موهایتان را با شوینده ها شست و شو ندهید بعداز دو روز با شست و شو با آب موردی ندارد . این عمل منجر می شود تا رنگ مورد علاقه خویش را ببینید و شامپوها به رنگ گیسو اسیب نزنند .

برای محافظت بیشتر از رنگ گیسو و سالم ماندن تا شب عروسی آبرسانی و مرطوب نگه داشتن موها را فراموش نکنید , اینکار را با به کار گیری از سرم های موی بعداز خزینه و اسپری های دو فاز اختصاصی موهای رنگ شده بر روی موها انجام دهید تا درخشندگی آن محافظت شود .

رنگ مو عروس

زیباترین رنگ مو عروس , تیره یا روشن؟

بسياري از افراد رنگ مو طبیعی خودشان را دوست دارند و به رنگ موهایشان در شب عروسی دست نمی زنند . خيلي از دختر خانم‌ها هم دوست دارند در شب عروسیشان تغيير زيادي بکنند و رنگ مو در ایجاد این تغيير بسیار مؤثر است . اما نباید بخاطر ایجاد تغيير , رنگ هایی را تعیین کرد که تناسبی با شما نداشته باشد . نظر آقا داماد را هم در زمینه ی رنگ مو جویا گردید .

رنگ مو تیره این ویژگی را دارد که سن را کمتر نشان میدهد به ویژه رنگ مشکی و اما پوست نیز روشن تر به نظر می رسد . برعکس , رنگ موهای روشن ممکن است در بالا رفتن سن عروس مؤثر باشد . بجهت این‌که رنگ مو تیره با دیده و ابروی عروس های اهل ایران همخوانی بیشتری دارد , خوب تر است به سراغ آن‌ها بروید .

یکی ديگر از ویژگی های مهم رنگ مو تیره تضادی است که با لباس سفید عروس دارد . اما چنانچه شما بطور طبیعی موهایتان روشن است یا این که قبلاً آنرا رنگ کرده اید , اصراری به تیره کردن موها نیست .

رنگ های فانتری مورد های مناسبی برای عروس ها نیستند , به علت این که ظاهر غیر طبیعی دارند . برای مثال رنگ موی سبز یا این که آبی تناسبی با آرایش عروس ندارند . زیباترین رنگ مو عروس با در نظر داشتن یک‌سری دلیل دست یافتنی می شود .

    Not Tags

دیدگاهتان را بنویسید