لمینت ناخن

لمینت ناخن چیست؟

 

– ابزار مانیکور لمینت ناخن

– پرایمر مخصوص ناخن

– ضد قارچ

– ژل بیس

– مواد لمینت

– دستگاه uv

– پد الکلی

 

مراحل لمینت ناخن

1 . برای ابتدا ناخن ها را سوهان کشی مرتب می‌کنیم .

در واقع به این روش مانیکور روسی گفته می شود .

2 . دست شما در صورتی‌که پوست نازکی دارد پوست را باید آرام عقب زده شود . این پوست اطاف ناخن که کوتیکول ناخن گفته می شود با قیچی های مخصوص روسی گرفته می شود . با سر سوهان مخصوص کوتیکول ناخن را عقب می زنیم به طوری که روی هوا بایستد .

به‌این خواسته این کار را انجام میدهیم که بتوان صدف ناخن بزرکتر و زیباتر و منظم تری داشته باشیم و صدف کاملا گرد و منظم باشد . آن‌گاه با سر سوهان پودری یک خش کوچک و ملایم روی ناخن تولید میکنیم . سطح ناخن را یک خراش دقیق می‌دهیم .

این ایجاد خراش هیچ آسیبی به ناخن نمی رساند و صدف ناخن کاملا سالم باقی می‌ماند و هیچ مشکلی برای ناخن پیش نمی آید . با این کار ناخن را فراهم و منظم و هموار می کنیم تا مواد لمینت روی آن اعمال شود . سوهان کشی روی ناخن باعث نازکی آن نمی‌شود با سوهان کشی فقط براقیت ناخن که با تماس با کرم و روغن و مواد شوینده و . . . ایجاد شده است را از بین میبریم .

لمینت ناخن
مواد لمینت ناخن

نکته : استفاده از مواد بدون آب انجام می شود چون با استفاده از آب چسبندگی کاهش می یابد . در آب انجام دادن خیلی مناسب افرادی است که کار سنگین انجام نمی ددهند و کاهای سبک و راحت انجام می دهند .

این عمل برای اشخاصی است که استمرار و استحکام ناخن را میخواهیم بالا ببریم . در واقع هدف از لمینت , زیبایی ناخن و مرتب بودن انتهای ناخن و بالا بردن دوام سطح ناخن است که ناخن بالا بیاید و بتوان آن را بلند کرد .

3 . بعداز سوهان کشی روی ناخن یک پرایمر غیر اسیدی می زنیم تا بدنه ناخن برای چسباندن مواد لمینت آماده شود . توجه شود که هر دست را جدا جدا پرایمر بزنید . چون بسیار سیال است و حرکت می کند .

4 . درحال حاضر از سافت ژل استفاده می‌کنیم . زیرا ژل حساس و روانی است , پس از زدن ژل روی هر ناخن 10 ثانیه در داخل دستگاه UV قرار میدهیم تا سطح آن مستحکم شود . در انتهای عمل 60 ثانیه داخل دستگاه می گذاریم تا کاملا در جای خویش فیکس شود .

لمینت یا کاور ناخن برای چه کسانی مناسب است؟

حتما برایتان سوال است که در چه مواردی می توان از این روش به کارگیری کرد؟

ناخن ها از یک ماده پروتئینی که کراتین نام دارد تشکیل‌شده شده اند . ناخن های سالم معمولا دارای رنگ یکنواخت , صاف و بدون شیار می باشند .

در برخی اشخاص ناخن ها به دلایل مختلفی دچار ترک یا این که نا همواری می شوند که جلوه زیبایی ندارد . با استفاده از لمینت ناخن می توانید با پوشش این عیوب , ظاهر ناخن هایتان را جالب فرمایید .

بعداز ریموو کردن مواد که ناخن ها نازک و شکننده می شود , جهت استحکام بخشیدن به صدف ناخن از لمینت استفاده نمود .

افرادی که ضخامت کاشت پودر را دوست ندارند می توانند از این روش استفاده نمایند . صدف ناخن طبیعی دارنده پستی و بلندی میباشد که با این روش به خوبی می توان خطاها صدف ناخن را بدون زخم به آن بر طرف کرد .

 

اشخاصی که سازه به عارضه ها شغلی نمی توانند کاشت ناخن انجام دهند , میتوانند از این روش سود ببرند .

لمینت ناخن , لمینت ناخن چه می‌باشد , مواد لمینت ناخن
پروسه لمینت ناخن

لمینت یا این که کاور کردن برای چه کسانی زیان آور است؟

در‌این مطلب نیل کیمی با متخصصین ماهر در مورد سرویس ها ناخن به یادگرفتن لمینت ناخن در کانادا و انواع وسایلی که به آن نیاز دارید پرداخته است , امیدواریم که فایده کافی را از آن برده باشید . اگر دراین موضوع عشق مند به یادگرفتن کاشت ناخن از جمله کاشت ناخن با پلی ژل میباشید می‌توانید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید . نظرها سوالهای خویش را درخصوص این مقاله برای ما ارسال فرمایید تا در کمترین زمان جواب های مارا اخذ فرمایید .

تفاوتش با کاشت ناخن چیست؟

در کاشت ناخن , مواد کاشت با ضخامت دوچندان و با به کارگیری از تیپ روی ناخن عمل میشود که ظاهری ارگانیک ندارد . ولی در , مواد به صورت لایه ای باریک روی خویش ناخن فعالیت میشود که ارگانیک خیس از آب در می‌آید و برای کسایی که ضخامت کاشت ناخن رو دوست ندارند یا این که با آن راحت نیستن , خیلی مطلوب است .

 

عوامل برتریبر کاشت ناخن پودری

– به دلیل سبک بودن و قابلیت انعطاف پذیری و ارتجاعی امکان اسیب رسیدن به صدف ناخن خیلی به مراتب کمتر میشود .

– به دلیل انعطاف کاشت لمینت حس ناخن رو از بین نمی برد و نمی شکند .

– به دلیل سوهان کشی کم وقت مشتری کمتر گرفته می شود برای کسانی مطلوب میباشد که زمان براشون خیلی مهم است .

– صدف مشتری سالم می‌ماند به خاطر کم سوهان کشیدن سطح صدف ناخن هیچ اسیبی به ناخن طبیعی مشتری نمیرسد .

– به خاطر نداشتن ذرات ریز . لیکوئید . پرایمر برای مشتری هم حساسیتی تولید نمیشد .

دیدگاهتان را بنویسید