11 رنگ لاک که هر خانمی باید داشته باشد

لاک در استایل شما نقش مهمی بازی می‌کند! دنیای مد و فشن مدام جذابیت‌های منحصربه‌فرد به خویش را داشته است . کلیه علافه‌مندان به‌این حوزه خبر ها روز مد و فشن و مدل‌های تازه را بررسی می کنند . به مرور زمان و توسعه و گسترش روز‌افزون دوستداران این حرفه زیبایی , مجلات و نویسندگان و دوستداران متعددی نسبت به اعلام ترندها و برترین‌های هر لاین آرایشی مبادرت میکنند .

معمولاً یک کدام از مباحث بحران برانگیز و اما مالامال صاحب‌نظر مد و زیبایی , مشاجره رنگ‌هاست . رنگ لاک هم از این نظر جدا نیست . اگرچه ست کردن رنگ لاک و جامه و یا این که هماهنگی رنگ لاک با رنگ پوست خویش به تنهایی یک مورد جداست . ولی درک کردن روانشناسی رنگ‌ها و اینکه فعالان , صاحب‌نظران و بزرگان حوزه مد و زیبایی بیشتر عشق و علاقه و گرایش به به کار گیری از کدام رنگ لاک دارا‌هستند , بی لطف نیست .

ولی ناگفته نماند شما می توانید با مراجعه به بلاگ سایت‌های فعال دراین مورد مثل وب سایت روژا , که یکی‌از به‌روز‌ترین سایت‌ها درین حوزه در کشور‌ایران هست , مقاله‌ها متعددی درباره با هماهنگی لاک و رنگ پوست , رنگ جامه و جور استایل و . . . را بیابید و مطالعه فرمایید .

به‌دنبال به بررسی 10 رنگ لاک و روانشناسی آن ها می پردازیم که طبق ایده ها کارشناسان و بزرگان حوزه زیبایی , مد و فشن هر خانمی بایستی داشته باشد . شما میتوانید پس از تلاوت این مقاله جهت خرید لاک اورجینال و با رنگ‌های ذکر شده , به وب سایت تولیدات آرایشی و بهداشتی روژا مراجعه کرده و جهت خرید اسباب و اثاث آرایشی از روژا مبادرت نمایید .

رنگ لاک
آرزوی هر خانمی داشتن کلکسیونی از رنگ‌های گوناگون لاک در باطن صندوقچه زیبایی خویش است . در حالتی‌که یه خرده واقع‌بین باشیم ممکن است خرید رنگ‌های متنوع و محصور کننده اشکال لاک برای همگی مقدور نباشد . چه از لحاظ هزینه و چه از نگاه محل محافظت و چه بسا کم آب شدن لاک‌ها , خرید تمامی رنگ‌ها مقداری به دور از ذهن باشد .

البته اینجا برای آن مدل از شما که دوست دارید بدانید طبق حیث کارشناسان کدام رنگ لاک را می بایست در کمددیواری زیبایی خویش داشته باشید , از هم رنگ کلاسیک گرفته تا هم رنگ فلزی یا این که کروم که روی هر رنگ پوست قادر است بکشید , گرد آورده‌ایم .

– لاک صورتی روشن
اولی رنگ لاکی که بایستی هر خانمی از دکان روژا خریداری نماید صورتی کلاسیک و کم رنگ است که با هر رنگ پوستی متناسب است . این رنگ لاک شخصیتی کریم ومهربان و لطیف داراست و جزو محبوب‌ترین رنگ‌ها در خرید لاک محسوب میشود به این دلیل که با هر رنگ پوستی ست شده و لطافت و زیباییِ خاصی به دست می بخشد .

لاک ناخن , رنگ لاک ناخن , روانشناسی گزینش رنگ لاک
رنگ لاک صورتی روشن

– لاک کلاسیک قرمز‌رنگ
هر خانمی لحظاتی را داراست که میخواهد در آن کلاسیک جلوه دهد . قرمز رنگ کلاسیک برای هر کاری مطلوب است ; فعالیت , پایکوبی , میهمانی‌ها و دورهمی . رنگ لاک کلاسیک قرمز‌رنگ شخصیتی جسورانه , با اعتماد به‌نفس و مملو‌از شور شوق و اشتیاق داراست . پس وقتی که می خواهید در راس اعتنا قرار گیرید و شخصیت بی‌پروا و بلند پرواز خویش را پیدایش دهید از این رنگ لاک به کارگیری فرمایید .

لاک ناخن , رنگ لاک ناخن , روانشناسی تعیین رنگ لاک
رنگ لاک کلاسیک قرمز‌رنگ

– لاک نود
لاک نود برای وقتی‌که نمی خواهید رنگ لاک خویش را تغییر و تحول دهید تا با هر خرقه همخوانی داشته باشد , کاملاً مطلوب است . این رنگ لاک یک شخصیت کلاسیک و شیک دارااست . از این رنگ در مواردی که می خواهید دورازشوخی بودن خویش را پیدایش دهید به کارگیری فرمایید .

لاک ناخن , رنگ لاک ناخن , روانشناسی گزینش رنگ لاک
رنگ لاک نود

– لاک صورتی گرم
این رنگ لاک همرنگ گرم و دخترانه است که در راس دقت قرار میگیرد و شخصیتی خجالتی و ساکت را به همراه دارااست . از این رنگ در هنگامی که می خواهید شم عاشقانه و دلسوزی را پیدایش دهید استعمال فرمایید .

لاک ناخن , رنگ لاک ناخن , روانشناسی گزینش رنگ لاک
رنگ لاک صورتی گرم

– لاک اکلیلی
این رنگ لاک که شخصیتی تجملاتی داراست ممکن است به تنهایی و برای مصرف بر روی تمامی ناخن‌ها به‌صورت یک‌جا مطلوب نباشد و همگی خوششان نیاید . البته استعمال از این لاک به طور همزمان با هم رنگ دیگر ( ترجیحاً ضد و نقیض ) و ولی فقط بر روی یک ناخن سود فوق‌العاده جذابی را تولید مینماید .

لاک ناخن , رنگ لاک ناخن , روانشناسی تعیین رنگ لاک
رنگ لاک اکلیلی

– لاک خاکستری
در طی تعدادی سال قبل خاکستری به هم رنگ خنثی تازه تبدیل شده‌است . شیک و خوش استایل و پاره ای جسورانه خیس از رنگ بژ است . شخصیت این رنگ اغواگر و دارنده فشن بالاست . از این رنگ در طول نمایش دادن شخصیت رها از قید و عرف معمولِ خویش به کارگیری فرمائید .

لاک ناخن , رنگ لاک ناخن , روانشناسی تعیین رنگ لاک
رنگ لاک خاکستری

– لاک کروم
لاک‌های کروم یکسری سالی‌ست که در میان استایلیست‌ها و هواداران مد و فشن محبوبیت خاصی پیدا کرده‌اند . این رنگ لاک‌ها شخصیتی با درخشش جسورانه دارا هستند . این سبک لاک دارنده تجمل , توان و مهارت است . پس وقتی از این لاک به کار گیری نمایید که میخواهید شخصیت درام و احساساتی خویش را پیدایش داده و سایرافراد را با کاریزمای درونی خویش ذیل تاثیر قرار دهید .

لاک ناخن , رنگ لاک ناخن , روانشناسی گزینش رنگ لاک
رنگ لاک کروم

– لاک سپید
شخصیت رنگ لاک سپید کلاسیک و با خودباوری است . این رنگ لاک در فصل تابستان میتواند جلوه‌ای برنزه و در فصل زمستان ظاهری برفی را به دستان شما بدهد . معمولاً از رنگ سپید برای پباده سازی روی ناخن و فرنچ به کارگیری می شود و عالی ایت این رنگ را مدام در منزل داشته باشید . ولی گهگاه که می خواهید شخصیتی سرسخت و یک‌دنده از خویش پیدایش دهید می توانید به‌طور بی نقص تمام ناخن‌های خویش را سپید فرمایید .

لاک ناخن , رنگ لاک ناخن , روانشناسی گزینش رنگ لاک
رنگ لاک سپید

– لاک آبی رنگ تیره یا این که سرمه‌ای
دستکم یک لاک تیره برای آن شب‌هایی که می‌خواهید مقداری مرموز گردید حتمی است . لاک سیاه می تواند مقداری دوچندان باشد , البته آبی رنگ تیره صراحت دارد . سرمه‌ای رنگی محترم متفکر و عمیق است و در عین اکنون که شخصیتی مرموز و غافل‌گیر کننده داراست البته در متانت به‌سر میبرد . هنگامی از این لاک به کار گیری نمائید که می‌خواهید با متانت تمام بیرون از چارچوب تصور کنید .

لاک ناخن , رنگ لاک ناخن , روانشناسی تعیین رنگ لاک
رنگ لاک سورمه ای

– لاک سبز
شخصیت لاک سبز پویاست . هم رنگ کامل کننده عالی . این رنگ لاک دارنده اقتدار متعددی می باشد و هنگامی از این رنگ لاک استعمال نمائید که می خواهید فکر سایر افراد درباره با خویش را نادیده بگیرید و در ازای انرژی‌های فضای سبز را در سوی خویش جذب فرمایید .

لاک ناخن , رنگ لاک ناخن , روانشناسی گزینش رنگ لاک
رنگ لاک سبز

– لاک بنفش
رنگ بنفش رنگ خلاقیت , قوه تخیل و رویاست . این رنگ ترکیبی از دو رنگ آبی رنگ و قرمز رنگ است که رنگ‌های قرمز رنگ علامت پویایی و نشاط و شادی و رنگ‌های آبی رنگ آرم وقار گوشه ای می‌باشند . پس با به کارگیری از لاک بنفش شما تضادی در انرژی خویش تولید میکنید که برای شما شخصیتی ایده پرداز , قابل دسترس و با حجب و حیا به همراه دارااست .

دیدگاهتان را بنویسید