غذا های خوشمزه با تن ماهی

غذا های خوشمزه با تن ماهی

ضمن این که در پایان یک روز مشغله بدون چاره نیستید برای یک شام خوشمزه و تندرست ساعتها پای گاز بایستید . طعام بدن یک بسته بادام زمینی کوچک نمکی را خردکنید ( در‌حالتی که طعام ساز دارید بریزین تو خوراک ساز ) . نصف فنجان ریحان خرد شده را به آن بیشتر فرمایید و با یک قوطی کنسرو بدن ماهی در روغن زیتون ترکیب فرمائید .

یا این که درصورتی که بدن ماهی معمولی دارید روغن بدن را خالی فرمائید و به جایش پاره ای روغن زیتون بریزید . غذا بدن با جعفری و لیمو برای اصلاح کردن این طعام نصف فنجان جعفری خرد شده را با نصف فنجان خیارشور خرد شده ترکیب فرمائید .

این ترکیب را به همراه دو قاشق غذاخوری سس فرانسوی به یک قوطی کنسرو بدن ماهی با فلفل قرمزاضافه فرمایید و عالی به نیز بزنید . ( اما در صورتی تند دوست ندارید می تونید از بدن ماهی معمولی استعمال فرمائید ) می توانید این طعام را درون‌ نان باگت بگذارید و همراه بچه‌ها به مکتب بفرستید .

نحوه تهیه و تنظیم طعام با بدن ماهی
ساندویچ بدن یونانی یک پیاز قرمز‌رنگ کوچک را به‌صورت مکعب‌های ریز خرد فرمایید . نصف فنجان زیتون سیاه سوای هسته را نیز خرد نمائید و با یک قوطی کنسرو بدن قاطی نمایید . حال به یک و نیم قاشق غذاخوری سس مایونز و یک قاشق چایخوری فلفل سیاه نیاز دارید . موادتان را عالی با نیز ادغام فرمائید .

طعام با بدن ماهی
طعام با بدن ماهی
این طعام را بایستی سرد و به‌صورت ساندویچ نمائید . سالاد بدن , نعنا و فلفل یک چهارم فنجان نعنای خرد شده و یک فنجان فلفل دلمه‌ای قرمز رنگ و زردرنگ خرد شده را با یک قوطی کنسرو بدن ماهی ترکیب فرمایید . یادتان باشد روغن بدن را به دور نریزید . زیرا در‌این امر از سس به کارگیری نمی‌‌کنیم . این غذا را نیز می توانید داغ نمایید و با اسپاگتی قاطی نمایید و نیز تحت عنوان ساندویچ سرد میل نمایید .

همینطور بخوانید : روش تنظیم رول ماهی زیاد شیک و لذیذ +عکس
مضرات بدن ماهی
ماهی بدن از جمله ماهی هایی است که از میزان قابل توجهی جیوه برخوردار‌است . مصرف بسیار جیوه احتمال پیدایش بعضی بیماری ها از جمله بیماری های عصبی را ارتقاء میدهد .

جیوه از موادسازنده سنگین وزن به شمار میرود و به کارگیری دوچندان از آن , برای تن حکم مواد سمی را داراست . این عنصر با آنزیم های درونی تن ادغام و بازدارنده از کار آنان می شود . تجمع جیوه در تن باعث به پیدایش اختلالات شنوایی , لرزش ماهیچه‌ها , پیدایش بی حسی همگانی و به نیز میل کردن متابولیسم درونی می شود و از همگی با اهمیت خیس اینکه جیوه تلاش سیستم عصبی را مختل می نماید و به پرورش بافت مغزی جراحت دورازشوخی میرساند .

طعام با بدن ماهی
غذا با بدن ماهی
به همین جهت مصرف دوچندان بدن ماهی برای مبتلایان به بیماری های مغزی و عصبی و همینطور خردسالان و مادرها حامله پیشنهاد نمیشود , چون سیستم مرکزی و عصبی جنین را که به‌سرعت در حالا پرورش است , زیر تاثیر قرار میدهد .

علی رغم تاثیر مصرف متعادل ماهی بدن در پیشگیری از سرطان , مصرف بسیار و بیشتراز میزان ی آن , به دلیل داشتن جیوه , احتمال پیدایش سرطان را ارتقا میدهد .

دیدگاهتان را بنویسید