به چه شکل منزل را از مورچه ها پاک کنیم؟

به چه شکل منزل را از مورچه ها پاک کنیم؟
روشهای از در بین بردن مورچه در خانه
مورچه های خانگی اکثر وقت ها حشره ها مفیدی می باشند که با شکار کردن حشره‌ها کوچک و تخم ها و نوزادان آن ها و گردآوری ذرات مواد غذایی از نقاط غیرقابل دسترس , به ما در نظافت کردن منزل امداد می‌رسانند . بدین ترتیب خوبتر است با این حشره ها کریم و مهربان خیس باشیم و ضمن رعایت نکاتی که برای بدور نگاه داشتن آنها ارائه می شود , تنها در صورت مزاحمت دورازشوخی و بالا بودن جمعیت این حشره ها در منزل تحت عنوان آخری راه‌حل , از تله گذاری و یا این که راه و روش های پیشنهادی برای از دربین بردن آن‌ها استعمال فرمائید .

از فی مابین بردن مورچه در خانه
از در بین بردن مورچه در خانه با روشهای مطلوب
● بوی تند دارچین و فراروگریز مورچه ها۱ ) اولی و مهمترین مبادرت آن است که مواد غذایی را از دسترس آن‌ها بدور نگه دارید . با منزه نگهداشتن منزل , غذایی برای مورچه ها باقی نخواهد ماند .

۲ ) برای دفع و بدور کردن مورچه ها از مکان زندگیشان کافی است یه خرده دارچین در چندین نقطه منزلتان بریزید مورچه ها از بوی تند دارچین بیزارند و تا جای ممکن از آن فرار و گریز می نمایند .

۳ ) برای از در میان بردن صفوف بدور و دراز مورچه ها از تراز مکان های متفاوت منزلتان کافی است یک تکه نوار پهن منحصر به فرد بسته بندی روی آنان قرار دهید و بعد نوار را از زمین کنده و بدور بریزید براین اساس کلی مورچه در پهنا صرفا یکسری ثانیه از در بین میروند .

۴ ) با زدن چه بسا دو توشه جاروبرقی طی روز , مورچه ها خرده نانی برای خوراک نیز پیدا نخواهند کرد . کاسه ها را در او‌لین مجال شسته , روی منابع غذایی را پوشانده و در جای خویش ( درون کابینت یا این که یخچال فریزر ) قرار دهید .

همینطور بخوانید : منزل داری و اصول و نکات ریز +تصاویر
از میان بردن مورچه در خانه با سرکه و نعناع
۵ ) میوه و شیرینی مثل آهن ربا مورچه و حشره‌ها را به خویش جذب می نمایند , آنان را در فریزر یا این که باطن ظروف دربسته نگه دارید .

۶ ) در صورت ریختن شکر یا این که عسل روی زمین فورا از یک شوینده مطلوب استعمال نمائید . هر لکه شیرین شیوه را برای هجوم مورچه ها گشوده می نماید .

۷ ) هرچند از میان بردن مورچه های تک ممکن است ظالمانه به حیث رسد البته راه‌حل مطلوب و در واقع سومی مبادرت برای از میان بردن مورچه هاست .

۸ ) از عطر های ارگانیک که به حیث دفع کننده مورچه ها میباشند مثل سرکه , اسانس نعناع , دارچین , فلفل سیاه , میخک و برگ عطر به کار گیری نمایید . آن‌ها‌را باطن ظرف های کوچک بگذارید یا این که کنار محل ورود منزل معلق نمایید .

از در میان بردن مورچه در خانه
از فی مابین بردن مورچه ها با پاک کردن کف خانه
نظافت کردن کف منزل روشی برای از میان بردن مورچه در خانه
۹ ) کف منزل را مدام منزه و نسبت به ورود او‌لین خصوصی مورچه ها توجه داشته باشید . با دیدن تک مورچه ای که به‌هر‌جا سرک میکشد یادتان باشد , آن مورچه پیشرو یا این که پیشاهنگ است که به‌دنبال منابع غذایی نو می شود . در حالتی‌که این مورچه با داده ها گردآوری کرده به آشیانه برنگردد , منزل شما کماکان در امان خواهد بود .

در‌این نصیب برگزیدگان روش برای از در میان بردن سوسک کابینت را یادگرفتن میدهیم , از جمله بوریک اسید و خاک دیاتومه مواد ارگانیک می‌باشند که سوسک را دفع می نمایند . علاوه بر این , رهنمود‌ها و اندازه‌ی مصرف مواد را مییابید که می توانید به سادگی به عمل بگیرید تا بازدارنده از حمله سوسک‌ها به منزل تان گردید .

پیشگیری خوب تر از معالجه است , به این ترتیب , در درجه‌ی نخستین پاک نگه داشتن منزل , عاری از باقی مانده‌ی خوراکی یا این که طعمه‌های دیگر برای سوسک ها , قادر است بازدارنده از آن شود که سوسک‌ها منزل تان را خانه خودشان بدانند .

به صورت تر و تمیز کف منزل , نیز چنین پایین و پشت وسایل آشپزخانه را جاروبرقی فرمائید و منزه نمائید .

دیدگاهتان را بنویسید